StartupHighway – Baltijos šalių ankstyvosios stadijos fondas, kuriame labiausiai vertiname lankstų požiūrį į verslą. Finansavimo programą sukūrėme taip, kad ji būtų naudinga kiekvienam startuoliui.  Lanksti eiga bei trukmė adaptuojama atskirai kiekvienai komandai. Mums svarbūs individualūs startuolių poreikiai, todėl atitinkamai pritaikome ekspertų žinias bei pagalbą.

Be finansavimo, darbo vietų suteikimo ir kitų privalumų, mūsų komanda nuosekliai dirba kartu su jūsų komanda, kad sėkmės istorijas paverstume realybe. Mūsų tikslas užtikrinti išskirtinį dėmesį kiekvienam programos dalyviui. Pagal individualią verslo analizę bei augimo galimybes galime pasiūlyti tolesnius, konkrečiai jūsų verslo idėja paremtus sprendimus bei jų įgyvendinimo būdus. Sėkmingo startuolio vystymui skatiname rinktis vieningą darbą ir indvidualias konsultacijas, tačiau neatsisakome ir bendrų mentoriavimo sesijų, skirtų visoms komandoms, galimybės. Turėdami platų pasaulinio lygio mentorių tinklą, didžiuojamės galimybe lengvai praplėsti jūsų pažinčių ratą ir atverti duris tolimesniam bendradarbiavimui.

Visi norintys patekti į StartupHighway finansavimo programą gali siųsti savo aplikacijas net ir pasibaigus numatytam terminui. Geros idėjos mums įdomios nepriklausomai nuo metų laiko, mėnesio ar dienos.

Sukurkime naują pasaulinio lygio startuolį kartu.

Spausk ir registruokis!

PRIVALUMAI

Jei vis dar abejoji, ar verta rinktis StartupHighway akseleravimo programą, trumpai sudėliojome visus privalumus, kodėl tai būtų puikus sprendimas:

Finansavimo galimybės

Suteikiame motyvuojančias finansavimo galimybes iki €50,000. Taip pat pasirūpiname jūsų darbo vietomis Vilniaus Tech Park patalpose.

Tolesnio finansavimo galimybės

Siūlome tolesnio finansavimo galimybes geresnėmis sąlygomis iš StartupHighway bei rizikos kapitalo partnerių fondų. Organizuojame jums individualius susitikimus su atskirais investuotojais Londone.

Verslo lyderių tinklas

Platus verslo lyderių bei pasaulinio lygio mentorių tinklas padės jums lengviau pasiekti tikslines rinkas.

Išskirtinė darbo vieta

Unikali galimybė gauti darbo vietą naujai kuriamame Vilnius Tech Park.

Individualios ekspertų konsultacijos

Siekiame itin tiksliai atitikti jūsų startuolio poreikius. Todėl pritaikysime inividualią  akceleravimo programą.

MŪSŲ PASIŪLYMAS

Norint pasiekti maksimalius mūsų bendradarbiavimo rezultatus, siūlome tam puikias sąlygas:

• Išskirtinai jūsų startuoliui pritaikytą finansavimo programą
• Intensyvus ir į bendrus tikslus sutelktas komandinis darbas
• Priėjimas ir išnaudojimas mūsų plataus tarptautinio mentorių rato
• Galimybė gauti iki €50,000 finansavimą, paskirstytą 3 lygiomis dalimis programos eigoje
• Galimybė gauti tolesnį finansavimą, pasinaudojant mūsų partneryste su potencialiais investuotojais
• Galimybė dirbti didžiausiame regione IT parke – Vilnius Tech Park ir naudotis visais privalumais: visiškai naujais biurais su baldais ir įranga, bendromis poilsio ir darbo erdvėmis bei specialiais parke įsikūrusių partnerių pasiūlymais, kurie leis augti greičiau nei įsivaizduojate.
• Galimybė dalyvauti individualiuose susitikimuose su atskirais investuotojais Londone
• Visa tai įgyvendinama, pasiimant iki 7,5% akcijų, remiantis pasauline akceleratorių veikimo praktika

Laukiame jūsų aplikacijų !

Spausk ir registruokis dabar!